Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,4% sub estimat

Furnizare emulsie bituminoasa cationica EBCR 65 utilizata la lucrari de intretinere curenta drumuri nationale din administrarea D.R.D.P. Iasi

Număr anunț
CN1002008
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
BITMAN BUSSINES SRL (CUI 35933720)
Cod CPV
44113600-1 · Bitum si asfalt (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656.270 RON
Valoare atribuită
1.252.350 RON 24,4% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 01:44
Anunț de atribuire
CAN1006729
Termen limită
08.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 126-287310
Documentație de atribuire
DF1013723

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
LUCONSA BM SRL CUI RO 16078081
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.252.350 RON

din 1.656.270 RON estimat 24,4%

Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 403.920 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.