Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
Elaborare proiect tehnic, detalii de executie, DTAC si asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul derularii investitiei precum si executia lucrarilor pentru obiectivul “Realizarea unui sistem centralizat de alimentare cu apa, canalizare si epurare ape uzate în comuna Vinderei”
- Număr anunț
- CN1002020
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.771.909,60 RON
- Valoare atribuită
- 25.932.977,69 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1018206
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 126-287082
- Documentație de atribuire
- DF1013740
Documente
Documentația de atribuire
- BRADESTI.part1.rar.p7s
- BRADESTI.part2.rar.p7s
- Caiet Sarcini AC VINDEREI - re.pdf.p7s
- DOCANEASA, GARA DOCANEASA.part1.rar.p7s
- DOCANEASA, GARA DOCANEASA.part2.rar.p7s
- DOCANI.part1.rar.p7s
- DOCANI.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1013740.pdf
- Formulare AC VINDEREI re.pdf.p7s
- Model Contract Sistem AC Vinderei.pdf.p7s
- OBIRSENI.part1.rar.p7s
- OBIRSENI.part2.rar.p7s
- VALEA LUNGA si GARA TALASMAN.part1.rar.p7s
- VALEA LUNGA si GARA TALASMAN.part2.rar.p7s
- VINDEREI.part1.rar.p7s
- VINDEREI.part2.rar.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 27.771.909,60 RON Adjudecat: 25.932.977,69 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Infiintare sistem centralizat de alimentare cu apa, canalizare … | 4.261.344,60 RON | — | |
| 2 | Infiintare sistem centralizat de alimentare cu apa, canalizare … | 5.283.572 RON | — | |
| 3 | - Infintare sistem centralizat de alimentare cu apa, canalizare… | 4.479.370,40 RON | — | |
| 4 | Infiintare sistem centralizat de alimentare cu apa, canalizare … | 6.481.639,10 RON | NOMIS 2003 S.R.L. | 25.932.977,69 RON |
| 5 | Infintare sistem de canalizare si epurare ape uzate în comuna V… | 2.560.227,20 RON | — | |
| 6 | Infiintare sistem centralizat de alimentare cu apa, canalizare … | 4.705.756,30 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Subcontractanți 1
ELECTRIC-COMPANY SA CUI RO 6985768
Valoare atribuită
25.932.977,69 RON
din 27.771.909,60 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 1.838.931,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.