Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,5% sub estimat

ACORD CADRU echipamente de laborator DMPM

Număr anunț
CN1002001
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI 13890865)
Cod CPV
38344000-8 · Aparate de monitorizare a gradului de poluare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789.384 RON
Valoare atribuită
66.971 RON 91,5% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 01:35
Anunț de atribuire
CAN1008316
Termen limită
06.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 126-287357
Documentație de atribuire
DF1013688

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Adjudecat: 66.971 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Multiparametru analizor C (TOC, TIC, TC) si S Anulat
2 Plita mineralizare N Kjeldahl NITECH 2 contracte 18.558,67 RON
NITECH · contract 18241 · 30.10.2018 18.558,67 RON
NITECH · contract 18240 · 30.10.2018
3 Cuptor calcinare probe NITECH 32.881 RON
4 Kit foreze prelevare sol Anulat
5 Echipament determinare nutrienti in sol (N. K P + pH) APEL LASER 2 contracte 11.733 RON
APEL LASER · contract 18244 · 30.10.2018 11.733 RON
APEL LASER · contract 18243 · 30.10.2018
6 Balanta anlitica 2 zecimale NITECH 3.798,33 RON
7 Plita CCOCr

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ROM TECH SRL CUI RO 8944055
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

66.971 RON

din 789.384 RON estimat 91,5%

Adjudecat la 8,5% din estimat · economie 722.413 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.