Atribuită
Anunț de participare
Aparat radiologic direct digital
- Număr anunț
- SCN1020414
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI 21314065)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756.302 RON
- Valoare atribuită
- 756.300 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1009528
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027149
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 2.docx.p7s
- Contract de furnizare 1.doc.p7s
- FisaDate_DF1027149.pdf
- Modele de formulare aparat radiologic.doc.p7s
- Model oferta financiara FORMULAR NR. 7.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Valoare atribuită
756.300 RON
din 756.302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro