Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Achiziţia de complet mobilier pentru dotare camin

Număr anunț
SCN1020587
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353.168,07 RON
Valoare atribuită
349.489,35 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
16.10.2018 09:01
Anunț de atribuire
SCNA1012019
Termen limită
26.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027839

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Individuala
Ofertant
COMINVEST CUI RO2352534

Valoare atribuită

349.489,35 RON

din 353.168,07 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 3.678,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.