Atribuită Anunț de participare

achizitie motorina euro 5 pentru incalzit in regim de scutire de la plata accizelor

Număr anunț
SCN1020573
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI 1590082)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.000 RON
Valoare atribuită
114.695,60 RON
Data publicării
16.10.2018 08:30
Anunț de atribuire
SCNA1009498
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027803

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

114.695,60 RON

din 64.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.