Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
Calculatoare portabile cu licență Windows și Office
- Număr anunț
- SCN1020556
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Rutiera Româna (CUI 12059648)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 259.072,80 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 07:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1126820
- Termen limită
- 23.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027700
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini laptop-uri.docx.p7s
- FisaDate_DF1027700.pdf
- Formulare laptop-uri 2018.docx.p7s
- Proiect contract 60 calculatoare portabile .docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Q'NET INTERNATIONAL CUI RO28672605
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DAF ROM SRL CUI RO3586983
Valoare atribuită
259.072,80 RON
din 300.000 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 40.927,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.