Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat
Contract de furnizare aparatura medicala,, monitoare functii vitale adulti"
- Număr anunț
- SCN1006934
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806 RON
- Valoare atribuită
- 12.070 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 15:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1006474
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014370
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini .docx.p7s
- FisaDate_DF1014370.pdf
- Formulare.doc.p7s
- MODEL - Contract de furnizare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VODIMEDICOR SRL CUI RO 4133530
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Valoare atribuită
12.070 RON
din 16.806 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 4.736 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.