Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
„ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR DE CATRE COMUNA STOROBANEASA, JUDETUL TELEORMAN”
- Număr anunț
- SCN1006932
- Autoritate contractantă
- Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405.056,58 RON
- Valoare atribuită
- 384.000 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 14:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1010548
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013874
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
384.000 RON
din 405.056,58 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 21.056,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.