Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Extindere sediu biblioteca comuna Movileni judetul Galati
- Număr anunț
- SCN1006930
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
- Furnizor / câștigător
- VILA GENERAL CONSTRUCT S.A. (CUI 1642602)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.486,31 RON
- Valoare atribuită
- 126.042,59 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 14:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1003978
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002541
Documente
Documentația de atribuire
- declaratie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1002541.pdf
- Formulare si contract extindere sediu biblioteca.pdf.p7s
- Parte desenata.rar.p7s
- Parte scrisa.rar.p7s
- PT blank biblioteca.pdf.p7s
- studiu geo biblioteca.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VILA S.A. CUI RO 1642602
Valoare atribuită
126.042,59 RON
din 129.486,31 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 3.443,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.