Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,7% sub estimat
INVERTOARE DE SUDURA MONOFAZICE
- Număr anunț
- SCN1006915
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- HANEX SRL (CUI 12765)
- Cod CPV
- 42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.638,66 RON
- Valoare atribuită
- 73.440 RON 62,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 11:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1003224
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014449
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI SCANAT-semnat.PDF.p7s
- Clauze contractuale invertoare-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1014449.pdf
- Modele formulare INVERTOARE var finala2806-semnat.doc.p7s
DUAE
Valoare atribuită
73.440 RON
din 196.638,66 RON estimat
62,7%
Adjudecat la 37,3% din estimat · economie 123.198,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.