Termen închis Publicitate

Erata la anuntul ADV 1062310/14.02.2019

Număr anunț
ADV1062383
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.600 RON
Data publicării
14.02.2019 14:20
Termen limită
25.02.2019 13:26

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.