Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Proiectare si executie privind obiectivul de investitii “Infiintarea sistemului de alimentare cu apa si canalizare in localitatea Samsud si Valea Pomilor, comuna Samsud, judetul Salaj”

Număr anunț
SCN1006890
Autoritate contractantă
Comuna Samsud (Consiliul Local Samsud) (CUI 4291999)
Furnizor / câștigător
AQUA SERV SRL (CUI 16469969)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.674.402,62 RON
Valoare atribuită
15.585.452,37 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
05.07.2018 10:15
Anunț de atribuire
SCNA1007795
Termen limită
30.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014366

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Asociați 2
MIS GRUP CUI RO 12472562
Subcontractanți 1
AMPER GRUP SRL CUI RO 17998658

Valoare atribuită

15.585.452,37 RON

din 15.674.402,62 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 88.950,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.