Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achizitie materiale de constructii
- Număr anunț
- SCN1006875
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.924 RON
- Valoare atribuită
- 48.651 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1002184
- Termen limită
- 19.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014468
Documente
Documentația de atribuire
- CS Materiale de ctii.pdf.p7s
- draft ctr mat de ctii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014468.pdf
- formulare mat ctii.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 48.924 RON Adjudecat: 48.651 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ciment | 15.184 RON | — | |
| 2 | Mortar special pentru reparatii structurale | 25.800 RON | — | |
| 3 | Mortar special biocomponent pe baza de ciment | 400 RON | — | |
| 4 | Materiale pentru reparatii rosturi fisuri | 5.880 RON | — | |
| 5 | Caramizi | 1.660 RON | ELECTROUTIL 2002 S.R.L. | 48.651 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTROUTIL 2002 SRL CUI 14856942
Valoare atribuită
48.651 RON
din 48.924 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 273 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.