Atribuită Cumpărare directă

Western Digital HDD extern WD Elements Desktop, 4TB, 3.5", USB 3.0 Negru

Număr anunț
DA35864778
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI 31599784)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
495,71 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
04.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,71 RON