Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,5% sub estimat
Achizitie echipamente de calcul PC (unitate, monitor, mouse, tastatura) + Licente software aferente (Microsoft Windows & Microsoft Office), echipament de calcul Laptop + Licenta software aferenta (Microsoft Windows) si echipamente periferice (multifunctionale)
- Număr anunț
- SCN1006853
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.571,43 RON
- Valoare atribuită
- 57.094 RON 35,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1006521
- Termen limită
- 26.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014387
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE LOTUL NR 1.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE LOTUL NR 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014387.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- NOTIFICAREA ANAP 237 DIN 2016.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 88.571,43 RON Adjudecat: 57.094 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | buc echipamente de calcul PC (unitate, monitor, mouse, tastatur… | 66.571,43 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 49.266 RON ↓26,0% |
| 2 | Imprimante multifunctionale format A4 | 22.000 RON | COMPUTERLINE | 7.828 RON ↓64,4% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPUTERLINE SRL CUI RO 17994710
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EXPERTISSA HQ SRL CUI RO 7816015
Valoare atribuită
57.094 RON
din 88.571,43 RON estimat
35,5%
Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 31.477,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.