Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,2% sub estimat
“ Servicii de Asigurare auto RCA și FULL CASCO fără franșiză “
- Număr anunț
- CN1003798
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400.449,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.249.188 RON 49,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1008770
- Termen limită
- 04.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 174-395718
- Documentație de atribuire
- DF1021936
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 CS RCA si FULL CASCO 2018.pdf.p7s
- Anexa 1, formular oferta.xls.p7s
- ANEXA 2 CS RCA si FULL CASCO 2018.pdf.p7s
- Anexa 2, formular oferta.xls.p7s
- caiet de sarcini RCA SI FULL CASCO FARA FRANSIZA 2018.pdf.p7s
- Declaratie membrii decizionali RCA FULL CASCO.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021936.pdf
- formular de oferta.doc.p7s
- formulare RCA si FULL CASCO 2018.pdf.p7s
- proiect contract Servicii de asigurare Full casco fara fransiza.pdf.p7s
- Proiect contract Servicii de asigurare RCA.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 3.249.188 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | asigurare de răspundere civilă auto -RCA | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. | 1.708.253 RON |
| 2 | asigurare facultativă FULL CASCO fără franșiză | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. | 1.540.935 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Valoare atribuită
3.249.188 RON
din 6.400.449,44 RON estimat
49,2%
Adjudecat la 50,8% din estimat · economie 3.151.261,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.