Atribuită Anunț de participare

Servicii de amenajare peisagistica si intretinere spatii verzi pentru sectiile Gradina Botanica si Gradina Zoologica

Număr anunț
CN1002070
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
Furnizor / câștigător
FLORICULTURA SRL (CUI 14820159)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.036.736 RON
Valoare atribuită
2.881.447,40 RON
Data publicării
05.07.2018 01:38
Anunț de atribuire
CAN1003975
Termen limită
07.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 127-289740
Documentație de atribuire
DF1013133

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FLORICULTURA SRL CUI RO 14820159
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

2.881.447,40 RON

din 2.036.736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.