Atribuită Cumpărare directă

TRUGLYDE Acid poliglicolic fir resorbabil,inloc de catgut, calit. except, steril ,cu ac,Certif CE

Număr anunț
DA35876156
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
19435100-5 · Fire pentru cusut (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.940 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
05.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940 RON