Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET CARTI

Număr anunț
DA35874759
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Magureni (CUI 29062400)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.711,62 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
05.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.711,62 RON