Atribuită Cumpărare directă

DILUANT UNIVERSAL D509 LA FLACON DE 0,9L

Număr anunț
DA35876471
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
CGF CREATIW GROUP FEROVIAR S.R.L. (CUI 49238669)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.616,60 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
05.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.616,60 RON