Atribuită Cumpărare directă

Toaleta ecologica mobila com. Ciucsangeorgiu

Număr anunț
DA35860932
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Furnizor / câștigător
AVERO SRL (CUI 18883028)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
225.000 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
05.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225.000 RON