Atribuită Cumpărare directă

Pachet sapun lichid (ref 786/04.06.2-24)

Număr anunț
DA35877746
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
33741100-7 · Produse de curatare a mainilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.740,56 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
05.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.740,56 RON