Termen închis Publicitate

ACHIZITIE SERVICII CAZARE BUCURESTI IN PERIOADA 08-10.07.2019 PENTRU 2 PERSOANE, 2 CAMERE SINGLE

Număr anunț
ADV1090443
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Sud-Est (OIRPECU - Regiunea Sud-Est) (CUI 20737431)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Anexa 2
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.312 RON
Data publicării
05.07.2019 09:21
Termen limită
05.07.2019 12:44

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.