Termen închis Publicitate

CIP LEXMARK COMPATIBIL MX317DN 2,5K, TONER REFILL COMPATIBIL LEXMARK MX317DN, UNITATE DE IMAGINE LEXMARK E120 COMPATIBIL, CARTUS TONER LEXMARK COMPATIBIL E120 CONFORM DESCRIERE

Număr anunț
ADV1092805
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605 RON
Data publicării
17.07.2019 15:58
Termen limită
19.07.2019 10:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.