Atribuită Cumpărare directă

Tablă de scris cu creta pentru activități outdoor - Margaretă

Număr anunț
DA35877933
Autoritate contractantă
GRADINITA VOINICEL (CUI 17056766)
Furnizor / câștigător
EDITURA DIANA SRL (CUI 15596697)
Cod CPV
30195500-7 · Table de scris cu creta sau accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
761,34 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
05.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

761,34 RON