Atribuită Cumpărare directă

TONER OEM HP W9085MC - Alegeri Europarlamentare și Alegeri locale 2024 din 9 iunie 2024.

Număr anunț
DA35885337
Autoritate contractantă
DIRECTIA REGIONALA DE STATISTICA NEAMT (CUI 2612863)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.781,52 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
05.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.781,52 RON