Termen închis Publicitate

Repostare achizitie dispozitive de stocare a datelor, dispozitive de stocare de date, monitor pentru PC, mouse pentru PC (NOUL TERMEN DEPUNERE OFERTE ESTE 04.09.2019)

Număr anunț
ADV1093008
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.929 RON
Data publicării
26.08.2019 09:16
Termen limită
04.09.2019 06:10

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.