Termen închis Publicitate

Anunt de atribuire la Anuntul de publicitate nr. ADV1105791/30.09.2019

Număr anunț
ADV1108177
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Cod CPV
45421141-4 · Lucrari de compartimentare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.067 RON
Data publicării
09.10.2019 09:28
Termen limită
09.10.2019 09:26

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.