Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Echipamente medicale (inclusiv instalare si punere in functiune) pentru sectia U.P.U. si sectia A.T.I.
- Număr anunț
- SCN1021019
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322.000 RON
- Valoare atribuită
- 321.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 17:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1008505
- Termen limită
- 30.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028184
Documente
Documentația de atribuire
- 02_1_34616_16 oct 2018_Caiet de sarcini_cu ctr_echip med_sistem intubatie_UPU si ATI.doc.p7s
- 02_2_34616_16 oct 2018_Clauze contractuale_echip med_sistem intubatie_UPU si ATI.doc.p7s
- 02_3_34616_16 oct 2018_Formulare_echip med_sistem intubatie_UPU si ATI.doc.p7s
- FisaDate_DF1028184.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 322.000 RON Adjudecat: 321.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SET INTUBATIE DIFICILA CU VIDEOLARINGOSCOP SI VIDEOFIBROSCOP | 202.000 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 321.000 RON |
| 2 | SISTEM DE INTUBATIE TRAHEALA VIDEOASISTATA | 120.000 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
321.000 RON
din 322.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.