Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
„Computere personale”– SRTFC Craiova
- Număr anunț
- CN1006300
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.888 RON
- Valoare atribuită
- 9.534 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 09:34
- Anunț de atribuire
- CAN1009964
- Termen limită
- 13.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031243
Documente
Documentația de atribuire
- 5. model contract PC-uri.doc.p7s
- Caiet sarcini Computere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031243.pdf
- Sectiunea Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
9.534 RON
din 9.888 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 354 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.