Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Achizitie Server cu sistem de operare Windows 12 pentru aplicatii de date spital si Copiator Multifunctional
- Număr anunț
- SCN1020950
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.145,54 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 15:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1008399
- Termen limită
- 29.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027878
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1027878.pdf
- Formular oferta-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VERASYS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15565607
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
0 RON
din 65.145,54 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 65.145,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.