Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,1% sub estimat
Furnizare materiale consumabile in vederea implementării proiectului ,,Proces educațional optimizat prin activități de mentorat în școlile bistrițene”
- Număr anunț
- SCN1020925
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221.450 RON
- Valoare atribuită
- 150.379,69 RON 32,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 12:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1010374
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028005
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TUDOR SRL CUI RO 567251
Valoare atribuită
150.379,69 RON
din 221.450 RON estimat
32,1%
Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 71.070,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.