Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Furnizare buldoexacvator în cadrul proiectului “Achiziție buldoexcavator pentru comuna Lăpușata, județul Vâlcea” finanțat în cadrul PNDR 2014-2020, Masura M3/6B - Comunitate atractivă din cadrul Strategiei de Dezvoltare Locală a Asociației Grup de Acțiune Locală Cerna-Olteț
- Număr anunț
- SCN1020884
- Autoritate contractantă
- Comuna Lapusata (Primaria Comunei Lapusata) (CUI 2541495)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251.559 RON
- Valoare atribuită
- 249.938,40 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1010177
- Termen limită
- 01.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020363
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini Lapusata-semnat.pdf
- 03. Formulare-semnat.pdf
- 04. Model contract furnizare-semnat.pdf
- FisaDate_DF1020363.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
249.938,40 RON
din 251.559 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.620,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.