Atribuită
Anunț de participare
Furnizare, instalare, punere in functiune, instruirea personalului autoritatii contractante si asigurarea service-ului in perioada de garantie pentru echipament digitalizare cu sistem PACS
- Număr anunț
- SCN1020867
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI 21314065)
- Cod CPV
- 33111721-1 · Aparate de angiografie digitala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.117,65 RON
- Valoare atribuită
- 294.117 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 09:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1008800
- Termen limită
- 07.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027879
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini digitizor cu Pacs.pdf.p7s
- Contract furnizare.doc.p7s
- Declaratie art. 58 din Legea. nr.98 din 2016.doc.p7s
- FisaDate_DF1027879.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Valoare atribuită
294.117 RON
din 294.117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro