Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,4% sub estimat
Computere, echipamente si accesorii
- Număr anunț
- SCN1020851
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA HQ SRL (CUI 7816015)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.310,92 RON
- Valoare atribuită
- 27.232 RON 42,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1009970
- Termen limită
- 29.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027976
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 1-semnat.docx.p7s
- contract -semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1027976.pdf
- formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 47.310,92 RON Adjudecat: 27.232 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ref. nr. 1031, 1032, 864, 863, 868, 1033, 1034, 1008, 1040, 1021 | 24.705,88 RON | — | |
| 2 | ref. nr. 1031, 868, 1036 | 4.705,88 RON | EXPERTISSA HQ | 27.232 RON |
| 3 | ref nr. 1031, 868, 1038, 1021 | 2.605,04 RON | Anulat | — |
| 4 | ref. nr. 863, 868, 1036, 1038, 1024 | 15.294,12 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXPERTISSA HQ SRL CUI RO 7816015
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
27.232 RON
din 47.310,92 RON estimat
42,4%
Adjudecat la 57,6% din estimat · economie 20.078,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.