Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
truse instrumentar
- Număr anunț
- SCN1020850
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361.344,50 RON
- Valoare atribuită
- 360.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1009093
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027928
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 361.344,50 RON Adjudecat: 360.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | trusa histeroscopie | 193.277,30 RON | — | |
| 2 | trusa instrumentar chirurgie oncologica | 168.067,20 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 360.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
360.000 RON
din 361.344,50 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.344,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.