Atribuită Anunț de participare

Elaborare Proiect tehnic, Detalii de executie, Documentatii pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul “Reabilitare, modernizare si dotare dispensar medical, sat Zamostea, comuna Zamostea, judetul Suceava”

Număr anunț
SCN1020848
Autoritate contractantă
COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
Furnizor / câștigător
NORD STUDIO S.R.L. (CUI 32865817)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.500 RON
Valoare atribuită
21.500 RON
Data publicării
17.10.2018 08:47
Anunț de atribuire
SCNA1009572
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027950

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PROTEUS SRL CUI RO 11284986

Valoare atribuită

21.500 RON

din 21.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.