Termen închis
Publicitate
Achizitie cablu UTP, mufe RJ45 si manson pentru RJ45
- Număr anunț
- ADV1116125
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.141,84 RON
- Data publicării
- 11.11.2019 12:37
- Termen limită
- 15.11.2019 10:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.