Termen închis Publicitate

Rezultat evaluare - ADV1111081/21.10.2019

Număr anunț
ADV1116051
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.977 RON
Data publicării
11.11.2019 10:57
Termen limită
11.11.2019 10:54

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.