Atribuită Cumpărare directă

Plante

Număr anunț
DA35881779
Autoritate contractantă
COMUNA MILCOIU (CUI 2540660)
Furnizor / câștigător
GARDEN FLOWER MARKET S.R.L. (CUI 33260503)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.243,93 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.243,93 RON