Termen închis Publicitate

2019-I-3525 pav A-STUDIU DE FEZABILITATE pentru proiectul de investitie imobiliara "Lucrari de interventie la pavilionul A din cazarma 3525 Clinceni", cod proiect 2019-I-3525 pav A

Număr anunț
ADV1117590
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Centrul de Studii si Proiectare Constructii Militare (CUI 12859080)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.402,83 RON
Data publicării
15.11.2019 16:00
Termen limită
22.11.2019 14:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.