Atribuită Cumpărare directă

SERVICII JURIDICE PENTRU DIRECTIA GENERALA DE EVIDENTA A PERSOANELOR SECTOR 4

Număr anunț
DA35888746
Autoritate contractantă
Directia Generala de Evidenta a Persoanelor Sector 4 (CUI 29481212)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE AVOCATURA PANAITE CLAUDIA (CUI 21376637)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.800 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.800 RON