Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,2% sub estimat

Modernizare Cămin Cultural sat Ţinteşti, comuna Ţinteşti, Judetul Buzau, în cadrul proiectului ”Modernizare Cămin Cultural sat Ţinteşti, comuna Ţinteşti, Judetul Buzau”

Număr anunț
SCN1007103
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
CONCAS SA (CUI 1153932)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.727.593,44 RON
Valoare atribuită
1.533.862,66 RON 11,2% sub estimat
Data publicării
06.07.2018 17:51
Anunț de atribuire
SCNA1014905
Termen limită
23.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014935

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CONCAS SA CUI RO 1153932
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.533.862,66 RON

din 1.727.593,44 RON estimat 11,2%

Adjudecat la 88,8% din estimat · economie 193.730,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.