Atribuită Cumpărare directă

Verificare hidrant interior / Verificare hidrant exterior

Număr anunț
DA35882556
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.486 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.486 RON