Atribuită Cumpărare directă

SERVICE COPIATOARE KONICA MINOLTA COLOR

Număr anunț
DA35878139
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.084,03 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084,03 RON