Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tipărire a 6000 de flyere

Număr anunț
DA35885376
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sectorul 1 (CUI 15318810)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON