Atribuită Cumpărare directă

UPS Rebel CU SINUS PUR - 12V / 1000VA / 700W

Număr anunț
DA35887385
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.442 RON
Data publicării
05.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.442 RON