Atribuită Cumpărare directă

COLT METALIC DIN CORNIER CU RAFTURI DIN PAL MELAMINAT

Număr anunț
DA35862249
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FERDINAND I (CUI 23995230)
Furnizor / câștigător
ADA ART MOB S.R.L. (CUI 34344807)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
67.222 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.222 RON