Atribuită Cumpărare directă

Mufa larga toleranta cu rezistenta la smulgere DN 600 (605-637)

Număr anunț
DA35879228
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
Georg Fischer GmbH (CUI 811121471)
Cod CPV
44167111-9 · Adaptoare pentru flanse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.700,16 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
06.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.700,16 RON